Current track

Title

Artist

Background

PGE VIVE Kielce traci głównego sponsora!

Napisany przez , 17 czerwca 2020

VIVE Group od 1 lipca b.r. nie będzie już sponsorem klubu z Kielc. Wiadomość tę ogłosił prezes PGE VIVE Kielce, który jest również właścicielem VIVE. Powodem wycofania sponsoringu są problemy samej firmy – „Mieliśmy zamknięte sklepy, wielu pracowników jest na wypowiedzeniach.”- powiedział Bertus Servaas.

– Byliśmy 18 lat głównym sponsorem klubu. To była dla mnie czysta przyjemność budować ten klub niemal od podstaw. Nasze osiągnięcia były bardzo wysokie. Ale VIVE to nie był jedyny sponsor. Muszę bardzo podziękować wszystkim innym sponsorom, zawodnikom, sztabowi. Wielkie słowa uznania dla nich. Tak samo dla kibiców. Jestem bardzo szczęśliwy z naszych osiągnięć.

Servaas podkreślił, że jako prezes klubu nigdy go nie zostawi, -Ten klub musi iść dalej.

Dobrą wiadomością jest fakt pozostania Polskiej Grupy Energetycznej jako sponsora tytularnego. Bertus Servass nie wyklucza, że VIVE wróci do wspierania finansowego klubu. W budżecie brakuje kwoty w wysokości 2,5 miliona złotych, jeżeli nie zostanie ona uzyskana, zawodnicy dostaną wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

VIVE było sponsorem tytularnym od 2002 r.  wtedy też Bertus Servaas został właścicielem klubu. PGE VIVE Kielce od tamtego czasu wygrało Ligę Mistrzów w sezonie 2015/2016, wygrało 12 tytułów Mistrza Polski oraz 14 Pucharów Polski.

Źródło zdjęcia: https://kielcehandball.pl/


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.