Current track

Title

Artist

Background

Nowa Ramówka Radia Fraszka!

Napisany przez , 3 października 2018

1 październik dla studentów oznacza początek roku akademickiego, a dla was drodzy słuchacze to kolejne nowości i kolejny rok z Radiem Fraszka!

Sprawdź co nowego przygotowaliśmy dla Ciebie!

Oprócz znanych dotąd audycji na naszej antenie od 1 października pojawi się wiele nowości, które z pewnością zaciekawią wszystkich słuchaczy. Audycje muzyczne to większa część ramówki Radia Fraszka, dlatego dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy przekrój gatunkowy z zakresu formatu muzycznego w jakim się poruszamy.

Od października bieżącego roku na antenę radia powraca Siema Kielce – poranek, który rozbudzi was interesującymi tematami oraz fantastyczną muzyką.
Na antenie jedynego w Kielcach studenckiego radia pojawia się także  audycja UnderGrunge z muzyką Alternatywną, Rap Gra z dawką hip-hopu, audycja Muzyczne Archiwum poruszająca bluesowe oraz jazzowe klimaty, Oldschool z dobrym oldschoolowym polskim rockiem, Vinyl  audycja podczas której niejednokrotnie usłyszycie całe albumy wspaniałych zagranicznych gwiazd oraz polskich artystów.

Nowością Radia Fraszka jest audycja Deja vu! która przeniesie was do świata odplątywania numerów od coverów po oryginalne utwory! Audycja w każdy poniedziałek od 13:30!

Całodobowo gra dla was Najlepsza na lipę oraz Nocne Granie!

Jeżeli poszukujecie informacji, sprawdźcie naszą antenę w godzinach 13,15,17 oraz 19 gdzie usłyszycie najświeższe informacje z UJK, Kielc, kraju oraz ze świata, co więcej do informacji dołączane są wzmianki na temat kultury oraz sportu! Radio Fraszka nie zapomina również o najważniejszym, o studentach do których skierowany jest Magazyn Studencki , gdzie poruszane są tematy uniwersyteckie, najświeższe tematy z każdego wydziału UJK oraz kampusu kieleckiej uczelni.

W nowej ramówce naszego radia nie zabraknie również innych ciekawych audycji, dla każdego słuchacza lubiącego dobrą książkę polecamy audycje Książką w twarz oraz Audiobook. Po ciężkim dniu zawsze trzeba znaleźć czas na rozrywkę i odpoczynek, dlatego polecamy audycje w którą sami możecie się zaangażować a mamy na myśli Top Tłenty, jedyna w Kielcach studencka top lista gdzie to wy wybieracie kto jest top a kto tłenty! W tym roku akademickim Top Tłenty w sobotę o 20!  A dla wszystkich słuchaczy z mniejszym zapałem muzycznym polecamy Śmieszną Audycję – bo przecież śmiech to zdrowie!

Poszukiwaczy innych tematów zapraszamy na dwie audycje o tematyce E-sportu oraz gier komputerowych E-sport oraz na Giercownie.

Wkrótce na antenie Radia Fraszka pojawi się również nowa audycja na temat podróży, muzyczne podsumowanie nowości oraz audycja na temat sportu.

Jeżeli jednak wciąż Cię nie przekonaliśmy i szukasz audycji typowo publicystycznych zapraszamy na audycje Radiolog gdzie będziesz miał okazję poznać swojego wykładowcę z innej strony, Rozmowa Tygodnia – gdzie posłuchasz naprawdę ciekawych rozmów oraz fascynujących tematów. Nocny Marek audycja zawierająca podsumowanie całego dnia, oraz dawkę nostalgicznych hitów.

Wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy także na Motofraszkę, gdzie dowiecie się jak kupić auto aby nie żałować i nie tylko!

Oczywiście nasza wspaniała antena to nie wszystko, wraz z rozpoczęciem sezonu naszych akademickich drużyn koszykówki i piłki ręcznej czeka was wiele transmisji meczów w formie audiowizualnej oraz wiele ciekawych relacji z koncertów czy konferencji.

Radio Fraszka to jedyne Studenckie Radio w Kielcach! Możecie słuchać nas przez całą dobę. MUZYKA – STUDENCI – INFORMACJE!


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.