Current track

Title

Artist

Background

Patryk Wójcik / Redaktor Naczelny


Patryk Wójcik shows

Interesuję się muzyką i militariami, w hip-hopie, siedzę chyba od urodzenia. Wszystko zaczęło się od pierwszych kawałków Mos Def’a, czy Soulja Boy, jakie pokazał mi brat, potem była Ortega Cartel i obecnie jeden z najstarszych raperów czyli Tede, którego lubiłem słuchać w duecie z Numerem Raz, czy DJ600V, bardziej kumaci wiedzą dokładnie o jaką ekipę chodzi. Nie zapominajmy jednak o militarystyce. Od 2008 roku interesuje się siłami specjalnymi całego świata, a już od dobrych kilku lat sam działam w jednej ze świętokrzyskich ekip paramilitarnych.

Obecnie prowadzę audycje dotyczącą właśnie hip-hopowej kultury, będziesz mógł usłyszeć wywiady z raperami, nowości z Polski i z zagranicy, czy “tego co się słucha” w obecnych czasach. Nie będę mógł pominąć oczywiście znanych już całej subkulturze plotek, oraz postaram się na bieżąco przybliżyć ostatnie ruchy artystów rapowych na scenie.

Kolejną ze swoich działalności jakich prowadzę to kanał YouTube Kamuflaż Oficjalnie i o podobnym tytule audycja na antenie naszej rozgłośni. Na kamuflażu usłyszycie wywiady z osobami powiązanymi z wojskowością czy historie ciekawych bitew wojskowych, na kartach historii świata. Wbijajcie!