Current track

Title

Artist

Background

Kraina Lovecrafta bez kontynuacji

Napisany przez , 6 lipca 2021

Historia Atticusa Freemana choć trafiła na mieszane opinie wśród widzów, to w ostatecznym rozrachunku została bardzo ciepło przyjęta. Ekranizacja powieści Matta Ruffa okazała się hitem HBO, a finał pierwszego sezonu obejrzało ponad 1,5 mln widzów. Pomimo takich wyników przyszłość serialu rysuje się w iście lovecraftowskich, mrocznych barwach.

W lutym tego roku HBO ogłosiło, że pomimo wyczerpania materiału źródłowego reżyserka Misha Green dostała zielone światło na kontynuację Krainy Lovecrafta. Z nieznanych powodów stacja opublikowała w poniedziałek 5 lipca oświadczenie, w którym dziękuje obsadzie oraz całej ekipie filmowej za pracę nad serialem i tym samym anulowała jego kontynuację.

Fani nie kryją swojego zawodu, a showrunnerka w odpowiedzi na decyzję HBO postanowiła podzielić się z widzami swoim pomysłem na drugi sezon, który opublikowała na swoim profilu na Twitterze.

Kontynuacja Krainy Lovecrafta miała bowiem opowiadać o podziale Stanów Zjednoczonych na trzy części, które zostały oddzielone krainą w pełni opanowaną przez nieumarłych zwaną Whitelands.

Choć sam pomysł bardzo spodobał się fanom serialu, to na chwilę obecną HBO pozostaje przy swojej decyzji i raczej nie zapowiada się na żadne zmiany w tej kwestii.

 

Źródło: Deadline, Twitter


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie