Konkurs na najlepsze reportaże ze „Spowiedzi Diabła” rozstrzygnięty!

Napisany przez , 17 czerwca 2019

Po dwóch miesiącach doczekaliśmy się wyników konkursu organizowanego dla studentów II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK. Jest 6 szczęśliwych zwycięzców i 6 wspaniałych nagród, które czekają na odbiór.

Studenci dziennikarstwa mieli za zadanie napisać jak najciekawszy i jak najbardziej oryginalny reportaż ze zorganizowanej na terenie uczelni prelekcji Grzegorza Mikołajczyka i Roberta Błaszczyka i projekcji spektaklu „Spowiedź Diabła”. Więcej informacji o wydarzeniu, które odbyło się 5 kwietnia TUTAJ.

3 zestawy podarunkowe zostały ufundowane przez Fundację Jesteśmy Blisko, a zwycięzcy zostali wybrani przez prof. zw. dr hab. Jolantę Chwastyk-Kowalczyk, z którą studenci mieli w bieżącym semestrze przedmiot Sztuka reportażu, oraz przez członków Radia Fraszka. Zwycięzcami są:

• Karolina Papier, za reportaż „Szlachetna inicjatywa i historia ku przestrodze. Od gangstera do ewangelisty”
  • Anna Bartosińska, za reportaż „Uwierzyłam diabłu”
  • Karolina Sich, za reportaż „Jeden krok do upadku”

3 kolejne nagrody zostały ufundowane przez Villę Aromat. Są to vouchery na kolację w stylu francuskim. Wyboru dokonał Z- ca Szefa Kuchni Villi Aromat Rafał Wendelski. Vouchery są ważne do 30.09.2019r. Zwycięzcy to:

• Karolina Burda, za reportaż „Efekt domina”
  • Anastasiia Yukhymenko, za reportaż „”Spowiedź diabła” Czy on jest, naprawdę – diabłem?”
  • Maciej Tofil, za reportaż „Stworzenie, strącenie i odkupienie”

Poniżej menu francuskie, które będzie zaserwowane dla zwycięzców nagród Villi Aromat, zdjęcia poszczególnych potraw, mistrzów kuchni i sali.

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt z nami w sprawie odbioru nagród.