Current track

Title

Artist

Background

KLASYKA POWRACA !

Napisany przez , 10 listopada 2019

Tegoroczna moda weszła w stylu transparentu. Kobiece oko oszalało na widok nowych kolekcji transparentnych torebek. Zaczęły przyozdabiać ramię wielu kobietom.

Plastiki na masową skalę zaczęto produkować w latach 50. Torebki z akrylu i PCV wyglądały, jakby przyszły z kosmosu. Tylko, że odsłaniały zawartość całemu światu. W tamtych latach kobiety wyścielały je apaszką. Tego roku styl z tamtych lat powrócił. Ich ceny nie są małe. Pomimo tego przezroczyste torebki cieszą się dużą popularnością wśród kobiet. Jak widać model takiej torebki cechuje się właśnie tym, że widać ich całą zawartość. Taki model torebki to propozycja dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się poprzez swój wygląd oraz podążają za trendami. Teraz przezroczystość nikomu nie wadzi. Żadnych apaszek, żadnego wstydu. Wręcz przeciwnie !

Przezroczyste torebki są w różnych kolorach na przykład : holograficzne, wpadające w róż czy też z  czarnymi dodatkami, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Idealnie komponują się do sportowego, codziennego outfitu, ale również i w eleganckim ubiorze. Tylko trzeba go dobrać ze smaczkiem !

   


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie