Current track

Title

Artist

Background

Kazimiernikejszyn 2019. Szczegóły festiwalu

Napisany przez , 20 grudnia 2018

Unikatowy festiwal będący miksem energicznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju atmosfery udzielającej się jeszcze kilka tygodni po wydarzeniu.

Szósta już edycja wprowadzi festiwalowiczów w bezspinkową prędkość kosmiczną dzięki rozwijaniu dotychczasowej, świetnie przyjętej formuły, ale też dodaniu szeregu ciekawych elementów.

Kazimiernikejszyn oprócz magii Kazimierza Dolnego, oraz sytuacji w odpowiednim miejscu i czasie umożliwia odpięcie się i skoku w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych…

Kazimierkejszyn to także piękne widoki, słońce czy spotkania z Przegośćmi. Współorganizatorem jest Włodek „Paprodziad” Demowski, wokalista m.in. Łąki Łan, Dziadów Kazimierskich czy November Project. Dotychczas na imprezie grali najlepsi polscy artyści m.in. Dawid Podsiadło, Hey, Lao Che, Lao&Webber czy Julia Piertucha.

Organizatorzy odsłaniają część line-upu na przyszły rok: Kult, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Daria Zawiałow, Jarecki i Bubliczki. Reszta line-upu będzie odsłaniana systematycznie. Festiwal odbędzie się w dniach 17-21 lipca 2019 roku w Kazimierzu Dolnym.

Karnety od 74,50 PLN dostępne na www.ticketclub.pl

Źródło: www.eskarock.pl


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.