Kamil Glik pomaga chorym dzieciom z Ukrainy. Wielkie serce Polaka.

Napisany przez , 14 marca 2022

Reprezentant Polski w piłce nożnej Kamil Glik kupił karetkę, która będzie jeździła do ogarniętej wojną Ukrainy ratować ciężko chore dzieci.

Inwazja rosyjskich wojsk na terytorium Ukrainy trwa już od kilkunastu dni. W obliczu nieuzasadnionej agresji Rosjan, wielu sportowców decyduje się wspomagać Ukraińców, poprzez wyrazy wsparcia w mediach, wpłacanie pieniędzy na fundacje, pomagające ofiarom wojny, czy też gesty pokazujące solidarność z południowo-wschodnim sąsiadem Polski. Kamil Glik poszedł krok dalej i zdecydował się na zakup… karetki. O akcji reprezentanta Polski poinformował m.in. Krzysztof Stanowski na swoim profilu na Twitterze:

Obrońca włoskiego Benevento i reprezentacji Polski skomentował całą sprawę na swoim profilu na Facebooku:

fot. Twitter/Profil @kamilglik25

%d bloggers like this: