Current track

Title

Artist

Background

Kalendarz nowego semestru

Napisany przez , 10 lutego 2019

Ile dni zajęć przed nami? Kiedy będą ferie i długi weekend? Specjalnie dla Was zajrzeliśmy do kalendarza akademickiego na semestr letni.

Co prawda trwa jeszcze przerwa międzysemestralna, ale chyba warto sięgnąć do kalendarza akademickiego by zobaczyć co nas czeka zanim przyjdą wakacje.

Najwcześniejszy termin, dotyczący tylko niektórych, to sesja poprawkowa, która potrwa od 14 do 23 lutego.

W poniedziałek 25 lutego rozpocznie się semestr letni. Oznacza to, że do wakacji pozostało około 15 tygodni. Ale po drodze wpadnie trochę wolnego. I tak już 18 kwietnia nastaną ferie wiosenne i potrwają do 23 kwietnia. Ledwie tydzień później będziemy mieli wielką majówkę (2 maja to także dzień wolny). To będzie naprawdę długi weekend. 4 i 5 maja także odpoczywamy bo to sobota i niedziela.

A jak jesteśmy już w maju, to z pewnością pojawi się kilka dni wolnego z okazji Juwenaliów. Na razie ich termin nie jest nam znany, ale jak go tylko poznamy, to z pewnością Was o tym poinformujemy.

Po Juwenaliach pozostanie nam około 4 tygodni zajęć, które zakończą się 18 czerwca. Od 19 czerwca do 5 lipca potrwa letnia sesja egzaminacyjna, a już od 6 lipca wyczekane wakacje.

Tradycyjnie, sesję poprawkową zaplanowano na wrzesień, a konkretnie pomiędzy 16 a 25 września.

Szczegółowy kalendarz roku akademickiego znajdziecie TUTAJ


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.