Current track

Title

Artist

Background

Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach? Karol Bielecki na UJK

Napisany przez , 28 listopada 2018

W środę, 28 listopada o godzinie 9:00 Karol Bielecki — wybitny polski szczypiornista — wygłosił wykład pt. „Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach?”. Jego kariera pełna była takich ważnych wyborów, które diametralnie mogły zmienić jego przyszłość. Szczególnie istotna była jego walka o powrót do sprawności po kontuzji doznanej w meczu towarzyskim z Chorwacją 11 czerwca 2010 roku.

Karol Bielecki to bezsprzecznie jeden z najlepszych piłkarzy ręcznych w historii polskiego szczypiorniaka. Wielokrotnie nagradzany nagrodą MVP oraz Króla strzelców na najważniejszych turniejach reprezentacyjnych. Wraz z kadrą był on między innymi srebrnym medalistą w 2007 roku oraz brązowym medalistą MŚ w 2009 i 2015 roku. Indywidualnie zaś był królem strzelców Mistrzostw Świata oraz podczas Igrzysk Olimpijskich w Katarze (2016) został wybrany MVP meczu o trzecie miejsce.

Teraz — po zakończeniu kariery sportowej — zajmuje się on między innymi wykładami o tematyce motywacyjnej. Porusza w nich kwestie mocno związane z jego decyzjami, które zaważyły o jego losie. Podczas wystąpienia w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji sala była wypełniona po brzegi — dosłownie! Brakowało już miejsc siedzących, a i pytań na końcu było bardzo dużo.

Rozmowa, którą przeprowadził Michał Kubicz:

Fragment wykładu Karola Bieleckiego:


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.