” Jak odnaleźć się na rynku szkoleń z komunikacji jako trener” – spotkanie z Moniką Walczak

Napisany przez , 31 października 2019

4 listopada 2019, o godz. 11:30 w sali 115 Instytutu Dziennikarstwa i Informacji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbędzie się spotkanie z Moniką Walczak – Dyrektor Zarządzającą serwisu WYMAGAMY.PL. Prezentacja skierowana jest głównie do studentów kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, a jej prowadzącym będzie Zbigniew Brzeziński.

Pani dyrektor jest także konsultantem, mentorem i  doradcą w sprawach dotyczących biznesu, a do jej zadań należy m.in. wspieranie rozwoju organizacji.

Na zebraniu zostanie przedstawiony zakres działania rynku szkoleń w dziedzinie komunikacji.

Kierunek dziennikarstwo to nie tylko praca jako dziennikarz, czy PR-owiec. Stwarza on także możliwości bycia kimś zupełnie innym np. trenerem mogącym prowadzić warsztaty i uczyć innych ludzi.

Ciekawą alternatywą jest możliwość przesłania na adres mailowy idi@ujk.edu.pl do czwartku 31.10.2019 r. swoich własnych przykładów bądź też pomysłów, które według nas powinny zostać poruszone podczas poniedziałkowej wizyty.