Domagoj Vida zmieniony w przerwie meczu z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa

Napisany przez , 13 listopada 2020

Do zaskakującego wydarzenie doszło podczas środowego meczu towarzyskiego Turcja- Chorwacja. Po pierwszej połowie spotkania zmieniony został Domagoj Vida i nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie powód takiej decyzji. W trakcie meczu lekarz kadry Chrowacji dostał wiadomość o pozytywnym wyniku testu obrońcy na koronawirusa…

Przeprowadzone w poniedziałek testy, specjalnie przed meczem z Turcją, dały wyniki negatywne. Te wykonane w środę rano, pod kątem kolejnego spotkania Chorwatów przyszły w momencie trwania gry. Vida, który jest zawodnikiem Beşiktaşu rozegrał całą pierwszą połowę jednak w zaistniałych okolicznościach musiał zostać zmieniony. Oprócz niego zarażony jest także jeden z członków delegacji, jednak nie miał kontakt z drużyną czy sztabem. Mecz Turcja- Chorwacja zakończył się wynikiem 3-3, bramki strzelili: Tosun (23′), Turuc (41′), Under (58′) – Budimir (32′), Pasalić (53′), Brekalo (56′)

Wicemistrzowie świata zaczęli przygotowania do meczu w rozgrywakch Ligii Narodów przeciwko Szwecji, który odbędzie się w sobotę 14 listopada. Z kolei we wtorek, 17 listopada zagrają mecz z Portugalią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.