Dni Jakości Kształcenia na WPAIZ

Napisany przez , 19 kwietnia 2019

W dniach 15-16 kwietnia na naszym Uniwersytecie odbywały się Dni Jakości Kształcenia.
Hasło przewodnie DJK na UJK to „Mobilni, aktywni, kreatywni”.

Drugiego dnia DJK odbywały się na szczeblu wydziałowym. W ramach ich obchodów na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania możliwość zaprezentowania się miały wszystkie działające koła naukowe.
Spotkanie zaczęło się od  prezentacji systemu jakości kształcenia na WPAIZ. Następnie swój głos zabrała Wydziałowa Rada Samorządu Studentów. Instytut Polityki Międzynarodowej i Bezpieczeństwa zaprezentował swoje spojrzenie na aktywność studentów w kołach naukowych.

W dalszej ideę samorozwoju w ramach działalności w kole naukowym prezentowali studenci z kół naukowych: Koło Naukowe KONCEPT, Koło naukowe nauk penalnych i penitencjarystyki, Koło naukowe studentów prawa. Po nich miejsce miała prezentacja dr Jerzego Zamojskiego dotycząca ściśle tematu antyplagiatu.

Jako ostatni swoje aktywności w kołach naukowych mieli możliwość zaprezentować studenci z kół naukowych: „SKN
Aktywator” oraz „SKN Lider”.

Frekwencja dopisała, spotkanie odbywało się w auli 0/14 w budynku CPiB, a mimo to niemal wszystkie miejsca były zajęte. 😉