AZS UJK Kielce przegrywa na Górnym Śląsku

Napisany przez , 6 października 2018

87:84 – takim wynikiem zakończył się sobotni mecz 2 ligi koszykówki mężczyzn w grupie zasadniczej C, rozegrany pomiędzy KS Pogoń Ruda Śląska a AZS UJK Kielce.

Drugi mecz w wykonaniu podopiecznych trenerów Rafała Gila oraz Roberta Dutkiewicza niestety nie był tak udany jak mecz rozpoczynający sezon drugiej ligi. Tym razem Kielczanie mimo walce od pierwszych minut kwarty ulegli zawodnikom Pogoni Ruda Śląska przegrywając różnicą 3 punktów.  Drużyna AZS UJK Kielce popełniła sporo błędów już od pierwszych minut, szczególnie nie dopisywała celność, mimo to dobry mecz rozegrali Piotr Osiakowski oraz Igor Jagiełło rzucając kolejno 17 oraz 20 punktów głównie z rzutów za 2 punkty.

O wiele lepiej prezentowała się drużyna gospodarzy, która konsekwentnie budowała swoją przewagę, zawodnicy z numerami 7 oraz 9 (Paweł Mol, Mateusz Pawlik) bardzo pomogli swojej drużynie zdobywając – Paweł 22 pkt. a Mateusz 26  pkt.

Po dwóch kolejkach drużyna AZS UJK Kielce zajmuje 4 miejsce w tabeli – więcej informacji w tabeli na naszej stronie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.