Current track

Title

Artist

Background

Akademia Adama Sztaby już 20 marca w Kielcach

Napisany przez , 9 marca 2020

Kompozytor, aranżer, dyrygent, szerzej znany z programu Must Be The music, gdzie zasiadał jako juror, pojawi się już 20 marca w Kielcach w Filharmonii Świętokrzyskiej. Na koncercie będzie można posłuchać muzyki filmowej, jazzu, rocka i utworów inspirowanych folklorem podhalańskim.

Sztaba może pochwalić się współpracą m. in. z Marylą Rodowicz, Kayah, Edytą Górniak, Natalią Kukulską, czy grupą Perfect. Oprócz tego koncertował również z zagranicznymi wykonawcami, jak np. Quincy Jones, Chris Botti, Dolores O’Riordan, Michael Bolton i wiele innych. Poniżej jego aranż klasyków “Tyle słońca w całym mieście” i “Im więcej Ciebie tym mniej” z wokalem Natalii Kukulskiej.

W Kielcach usłyszymy twórczość artysty w wykonaniu orkiestry symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej pod jego batutą. Część utworów, które będą prezentowane 20 marca pochodzi z płyty Muzyka własna, którą będzie można nabyć po koncercie wraz z autografem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie Filharmonii Świętokrzyskiej są już wyprzedane.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.